Read Život bez hranic by Nick Vujicic Free Online


Ebook Život bez hranic by Nick Vujicic read! Book Title: Život bez hranic
The author of the book: Nick Vujicic
Loaded: 1301 times
Reader ratings: 6.1
Edition: Čintámani
Date of issue: May 2011
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 17.81 MB
City - Country: No data

Read full description of the books:Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí. V současné době je Nick mezinárodně uznávaným motivačním řečníkem a šíří své základní poselství: nejdůležitějším cílem každého člověka je nalézt smysl života bez ohledu na problémy nebo zdánlivě nepřekonatelné překážky, které se mu staví do cesty.

Nick vypráví o svém fyzickém postižení i o emocionální bitvě, kterou svedl, když se s ním snažil vyrovnat jako dítě, dospívající i dospělý mladý muž. „Nesmírně dlouho a s pocitem naprostého osamocení jsem přemýšlel, jestli je na světě někdo jako já a jestli má můj život nějaký jiný smysl než bolest a ponížení.“ Vypráví o tom, jak se pro něj víra v Boha stala základním zdrojem síly, a vysvětluje, že jakmile našel smysl života, inspirovat druhé, aby se zlepšil jejich život i svět, nalezl i sebedůvěru vybudovat si hodnotný a produktivní život bez hranic.

Nick nám všem poskytuje praktické rady, jak prožít plnohodnotný a šťastný život tím, že si vybudujeme důvěru v druhé, vytvoříme vztahy vzájemné podpory, ze kterých načerpáme sílu jít dál. Motivuje nás a ukazuje nám, jak se naučit přijímat to, co nedokážeme mít pod kontrolou, a jak se zaměřit na to, co ovlivnit můžeme.


Download Život bez hranic PDF Život bez hranic PDF
Download Život bez hranic ERUB Život bez hranic PDF
Download Život bez hranic DOC Život bez hranic PDF
Download Život bez hranic TXT Život bez hranic PDFRead information about the author

Ebook Život bez hranic read Online! Nicholas James Vujicic (Serbian: Николас Џејмс Вујичић, Nikolas Džejms Vujičić) is a Serbian Australian evangelist and motivational speaker born with tetra-amelia syndrome, a rare disorder characterised by the absence of all four limbs. As a child, he struggled mentally and emotionally as well as physically, but eventually came to terms with his disability and, at the age of seventeen, started his own non-profit organisation, Life Without Limbs. Vujicic presents motivational speeches worldwide, on life with a disability, hope and finding meaning in life. He also speaks about his belief that God can use any willing heart to do his work and that God is big enough to overcome any and all disabilities.


Reviews of the Život bez hranic


OWEN

Why do I need to drive a phone number?

KAI

Just a terrific book.

KATIE

Total disappointment

ARCHIE

This book would read to every man for ...

ESME

Why do they ask for a phone?
Add a comment
Download EBOOK Život bez hranic by Nick Vujicic Online free

PDF: ivot-bez-hranic.pdf Život bez hranic PDF
ERUB: ivot-bez-hranic.epub Život bez hranic ERUB
DOC: ivot-bez-hranic.doc Život bez hranic DOC
TXT: ivot-bez-hranic.txt Život bez hranic TXT